Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

MASAŻ I REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zapraszamy na masaże ciała, zwłaszcza okolic kręgosłupa, przy użyciu specjalistycznego łóżka CERAGEM.

Jest to urządzenie terapeutyczne do termomasażu. W ciągu 40-minutowego zabiegu wykonywany jest: masaż, akupresura, termoterapia, a dzięki promieniowaniu podczerwonemu następuje

rozluźnienie mięśni, redukcja bólu różnego pochodzenia oraz neutralizowania objawów stresu. W matę łóżka wbudowane są płyty epoksydowo-węglowe oraz kamienie nefrytowe emitujące energię cieplną. Po zabiegu polepsza się krążenie, znikają bóle głowy, kręgosłupa i inne, pojawia uczucie głębokiego relaksu i zwiększa energia życiowa.

 

Koszt zabiegu: 25 zł.

Na masaż można się umówić codziennie, godziny do ustalenia telefonicznie.

Telefon: 506 581 077

Dla osób pragnących zredukować tkankę tłuszczową proponujemy zabieg wspomagający płytkami NARLA.

NARL jest metodą, która wyzwala naturalny proces lipolizy w tkance tłuszczowej, dzięki unikalnemu zastosowaniu ultradźwięków. Łączy specyficzną i bezpieczną częstotliwość oraz intensywność ultradźwięków (517 KHz i 110mW/cm2) stymulującą neurony współczulnego układu nerwowego do uwalniania noradrenaliny w tkance tłuszczowej. Noradrenalina docierając do komórek tłuszczowych łączy się z receptorami na ich powierzchni, co aktywuje miejscową lipolizę. Proces ten jest niezależny od kontroli centralnego układu nerwowego, co zabezpiecza przed efektem "jojo".

Zabieg trwa 15 minut. Jest wskazany przed aktywnością fizyczną, może być połączony z odbywającymi się w „Kobiecie szczęśliwej” ćwiczeniami Aerial Jogi lub przed biegami, jazdą na rowerze, wizytą w fitness, pływaniem lub szybkim spacerem. Działanie ultradźwięków utrzymuje się ok. 70 minut, w tym czasie należy podjąć aktywność fizyczną, aby spalić uwolnioną tkankę tłuszczową.

 

Koszt: 35 zł.

Na redukcję można się umówić codziennie, godziny do ustalenia telefonicznie.

Telefon: 506 581 077

KUP BILET!

bilet akademii1

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014