Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

MASAŻ I REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zapraszamy na masaże ciała, zwłaszcza okolic kręgosłupa, przy użyciu specjalistycznego łóżka CERAGEM.

Jest to urządzenie terapeutyczne do termomasażu. W ciągu 40-minutowego zabiegu wykonywany jest: masaż, akupresura, termoterapia, a dzięki promieniowaniu podczerwonemu następuje

rozluźnienie mięśni, redukcja bólu różnego pochodzenia oraz neutralizowania objawów stresu. W matę łóżka wbudowane są płyty epoksydowo-węglowe oraz kamienie nefrytowe emitujące energię cieplną. Po zabiegu polepsza się krążenie, znikają bóle głowy, kręgosłupa i inne, pojawia uczucie głębokiego relaksu i zwiększa energia życiowa.

 

Koszt zabiegu: 25 zł.

Na masaż można się umówić codziennie, godziny do ustalenia telefonicznie.

Telefon: 506 581 077

Dla osób pragnących zredukować tkankę tłuszczową proponujemy zabieg wspomagający płytkami NARLA.

NARL jest metodą, która wyzwala naturalny proces lipolizy w tkance tłuszczowej, dzięki unikalnemu zastosowaniu ultradźwięków. Łączy specyficzną i bezpieczną częstotliwość oraz intensywność ultradźwięków (517 KHz i 110mW/cm2) stymulującą neurony współczulnego układu nerwowego do uwalniania noradrenaliny w tkance tłuszczowej. Noradrenalina docierając do komórek tłuszczowych łączy się z receptorami na ich powierzchni, co aktywuje miejscową lipolizę. Proces ten jest niezależny od kontroli centralnego układu nerwowego, co zabezpiecza przed efektem "jojo".

Zabieg trwa 15 minut. Jest wskazany przed aktywnością fizyczną, może być połączony z odbywającymi się w „Kobiecie szczęśliwej” ćwiczeniami Aerial Jogi lub przed biegami, jazdą na rowerze, wizytą w fitness, pływaniem lub szybkim spacerem. Działanie ultradźwięków utrzymuje się ok. 70 minut, w tym czasie należy podjąć aktywność fizyczną, aby spalić uwolnioną tkankę tłuszczową.

 

Koszt: 35 zł.

Na redukcję można się umówić codziennie, godziny do ustalenia telefonicznie.

Telefon: 506 581 077

ZDROWA REDUKCJA WAGI

Kinga Szczęsny zaprasza na spotkania do Przestrzeni „Kobieta Szczęśliwa”.

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty: tel. 510-076-121

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozmowa z Kingą Szczęsny osobistym doradcą zdrowej i bezpiecznej redukcji wagi i odkwaszania organizmu, Niezależnym Partner firmy Health&Beauty Systems.

(tekst ukazał się w magazynie Lady`s Club w grudniu 2015 roku)

 • O potrzebie odkwaszania organizmu mówi się coraz więcej. Dlaczego?

 • Jest to bardzo ważny temat, dotyczy 90% społeczeństwa. Jednocześnie aż 60 % wszystkich chorób wynika z zakwaszenia organizmu. Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych niedomagań i chorób. Taką znaną chorobą jest dna moczanowa gdzie w naszych stawach odkłada się kwas moczowy. Sprzyja chorobą wrzodowym układu pokarmowego-wzdęcia, zaparcia,zapalenie jelita. Jest przyczyną zwyrodnienia stawów, zawałów serca, nadciśnienia, nadwagi, niedowagi, łuszczycy,osteoporozy, paradontozy, kurczy mięśni, kamieni nerkowych, depresji, obniżenia popędu płciowego, napady wilczego głodu, trądziku różowatego,uzależnienia od cukru itd. Pragnę podkreślić iż zakwaszonym środowisku naszego organizmu rozwijają się komórki nowotworowe bazujące na zakwaszeniu i niedotlenieniu. Powodem tej sytuacji jest nasz styl życia, stres dnia codziennego i złe nawyki żywieniowe.

 • Czy możemy zbadać zakwaszenie naszego organizmu?

-Tak możemy to zrobić w bardzo prosty sposób, w ciągu kilkunastu sekund badając samodzielnie mocz przy użyciu specjalnych pasków lekarskich.

 • Jak już stwierdzimy, że mamy problem, co musimy zrobić, aby się odkwasić?

 • Zrównoważyć odżywianie czyli spożywać 80% produktów zasadotwórczych oraz 20% produktów kwasotwórczych. Podczas spotkania badam stan zakwaszenia organizmu. Opieram się na metodzie lekarza dr Otto Horáka, specjalisty medycyny sportowej, który w oparciu o szerokie badania naukowe i wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia WHO opracował program żywieniowy pozwalający odkwasić organizm oraz bezpiecznie zredukować wagę. Posiadam też certyfikat Akademii Zdrowia i posiłkuję się materiałami dr.med. Jeana Bernarda Delbe specjalisty żywienia, medycyny prewencyjnej,sportowej i naturalnej.

 • Czy sama miałaś problem, który spowodował, że zainteresowałaś się tą metoda?

 • Tak. Od czternastego roku życia cierpiałam na bóle migrenowe, miałam nawet tomografię głowy, ale nic nie wykazała. Często opuszczałam zajęcia szkolne, brałam silne leki, które na jakiś czas wyciszały bóle, ale za to puchły mi nogi. Miałam też olbrzymie problemy z cerą trądzikową. Zawsze też mnie fascynował temat zdrowego odżywiania. Po przeprowadzce do Bielska-Białej spotkałam osobę polecającą metodę dr Horaka i zrobiłam badanie ph moczu. Okazało się, że mam maksymalnie zakwaszony organizm! Podjęłam wyzwanie, odkwaszenie trwało ok. miesiąca. Schudłam tylko kilogram - to był efekt zbyt dużej ilości wody w organizmie. Jednak moim celem nie była redukcja wagi, tylko zdrowie. Zniknęły moje problemy z cerą, z opuchliznami i bólami głowy. Następnie namówiłam mamę. Powiem tylko, że z rozmiaru 52 zeszła w ciągu trzech miesięcy do rozmiaru 46 i ma dużo więcej energii. Pozbyła się też problemów z bólem nóg i alergią. Dbać o siebie można w każdym wieku, trzeba tylko chcieć.

 • Prócz odkwaszania i diety pomagasz też w zdrowej pielęgnacji ciała.

 • Tak, oczywiście. Posiadam certyfikat z zakresu podstawy pielęgnacji skóry oraz wiedzy o kosmetykach firmy LR Health& Beauty. Moim faworytem w pielęgnacji i oczyszczaniu ciała jest szczoteczka z mikro cząsteczkami srebra ZEITGARD, która posiada Certyfikat Dermatest GmbH Medical Research Company. Testy dermatologiczne wykazały,że oczyszczanie jest 10 razy bardziej skuteczne niż tradycyjne, ręczne oczyszczanie skóry.

 

Zdrowie

 • spotkania ze specjalistami z zakresu medycyny, psychologii, seksuologii, terapii naturalnych
 • zioła
 • kosmetyki ekologiczne
 • herbaty energetyczne

KUP BILET!

bilet akademii1

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014