Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

MOC KOBIETY - Świadomość Kobiecego Ciała warsztat z Alicją Długołęcką

WŁASNY POTENCJAŁ SEKSUALNY- OSWOJENIE I CZERPANIE Z JEGO ZASOBÓW

Serdecznie zapraszamy 25 listopada 2017 na warsztaty z Alicją Długołęcką, edukatorką seksualną, która od ponad 20 lat zajmuje się promowaniem zdrowia seksualnego, zwłaszcza kobiet. Jest autorką wielu książek i felietonów prasowych oraz bliskim współpracownikiem profesora Starowicza, który będzie naszym gościem dzień wcześniej, 24 listopada. Wraz z profesorem napisała takie książki jak: „Edukacja seksualna”, „Jak się kochać”, „Dojrzewanie, miłość związki. U progu dorosłości”, ukazał się również zbiór jej felietonów prasowych pt. „Seks na wysokich obcasach”.Warsztaty, których tematem będzie szukanie własnej seksualności i odpowiedzi na pytanie, jakie znaczenie ma moja seksualność, moja płeć w moim życiu, odbędą się w siedzibie „Kobiety Szczęśliwej” w Bielsku Białej przy ul. Poddcienie 13, na domofonie proszę wcisnąć "Lucyna". 

ALICJA DŁUGOŁĘCKA ZAPRASZA
Na jednodniowy warsztat, na którym wspólnie wymienimy się przemyśleniami i podoświadczamy tego, co mieści się w obszarze seksualności i zostało roboczo określone potencjałem. Oznacza to, że nie będziemy się koncentrować na tym, co nas blokuje, ogranicza i jest źródłem negatywnych odczuć, ale wręcz przeciwnie, na tym, co nas wzmacnia, buduje i stanowi bazę rozwoju. Praca w grupie kobiecej jest źródłem siły i daje nam możliwość przyjrzenia się sobie samej z innej perspektywy, z dystansem i empatią dla innych. Ważne jest dobre nastawienie, otwartość i zaufanie. Jeśli masz ochotę poświęcić swój czas i uwagę dla samej siebie w przyjaznych warunkach i otworzyć jakiś obszar własnej seksualności- zapraszam. Będziemy pracować w 4 wymiarach: duszy, umysłu, ciała i relacji. W każdym z nich możemy zrobić coś dobrego dla siebie... i uzyskać wgląd, skąd możemy czerpać siłę, a w których warto coś "przepracować". Warsztat może stanowić start do świadomego budowania pozytywnej seksualności, zarówno w zakresie poszerzenia wiedzy jak doświadczenia i przeżycia różnorodności kobiecych potencjałów. Naszym celem będzie wynieść z warsztatu stan otwarcia umysłu, uwrażliwienia, dystansu, nieoczekiwanych rozwiązań... 
Uczestniczki proszę o wygodne i ciepłe ubranie (dodatkowe skarpetki), koc lub karimatę. Mile widziane płyty ze zmysłową, ulubioną muzyką, książki, które pobudziły erotyczną wyobraźnię, gadżety seksualne, które dobrze się kojarzą.

Czas trwania warsztatów: g. 14-20.

Koszt: 220 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Osoby zainteresowane warsztatem prosimy o wpłatę  na podane niżej konto. W tytule przelewu proszę podać :

warsztat A. Długołęcka oraz swoje imię, nazwisko i nr telefonu.

Nr konta:

68 1140 2004 0000 3802 7616 4731

właściciel konta:  Beata Znamirowska-Soczawa, Bielsko-Biała

 

 

https://www.facebook.com/events/1554381718190537/

Serdecznie zapraszamy, prosimy o poinformowanie o warsztatach znajomych.

Beata Znamirowska-Soczawa tel. 661 081 888, 881 488 308

Ewa Tyszkiewicz tel. 501 748 752

KUP BILET!

bilet akademii1

Edukacja:

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014