Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

Seksualność drogą do siebie

Warsztaty z terapeutą, psychologiem, sexcouchem Danielem Bąkiem to niezwykła przygoda emocjonalna i intelektualna. Kilkanaście kobiet przez dwa dni dzieliło się swoimi przemyśleniami, problemami związanymi z własna tożsamością, miłością, rolami – żon, matek, kochanek, kobiet pracujących na różnych stanowiskach i prowadzących własny biznes. Jak do tego ma się własna seksualność? Czym tak naprawdę jest? Jakie ma dla nas znaczenie w naszej osi priorytetów? A jakie powinna mieć? A może raczej jaką rolę chciałybyśmy jej nadać w swoim życiu?

Gdyby opisać, co robiłyśmy wspólnie przez dwa dni, prawie dwadzieścia razem spędzonych godzin, można to ująć w kilku zdaniach: siedziałyśmy w kręgu, zapisywałyśmy na kartkach pytania, trochę ćwiczeń oddechowych i ruchowych i … rozmawiałyśmy. Te rozmowy, głębokie, szczere, emocjonalne dały całej grupie niezwykłe poczucie wspólnoty, oparcia i wzajemnego zrozumienia.

Warsztaty odbyły się na początku stycznia w Bielsku-Białej w siedzibie „Kobiety Szczęśliwej”.

Kolejne warsztaty – 3/4 września 2016.

Jeśli chcesz poczuć swoją własną moc, odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania – zapisz się już teraz. Ilość miejsc ograniczona.

Daniel Bąk - psychoterapeuta, psycholog, pracujący w podejściu Gestalt. Ukończył Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Specjalizuje się w udzielaniu pomocy psychologicznej (konsultacje, psychoterapia indywidualna, grupowa oraz par) osobom, których trudności dotyczą seksualności, płci i seksu. Jest członkiem zarządu międzynarodowej społeczności gestaltystów The Association for the Advancement of Gestalt Therapy.

Opis warsztatu Daniela Bąka:

Seksualność często sprowadzana jest jedynie do seksu, czyli zachowania, mającego przynieść seksualną rozkosz – orgazm. Pomija się w ten sposób bogactwo doznań, przeżyć, myśli w kontakcie ze sobą, z innymi oraz ze światem, które przesycone są seksualną energią (poruszeniem, które płynie z poczucia bycia atrakcyjną/ym dla siebie samej/go, innych oraz świata). Jej źródłem jesteś Ty oraz Twoje otoczenie. Ten wspólny dla Was, seksualny aspekt kontaktu - czasem przynoszący dużą dynamikę i ekscytację, a czasem ukojenie i spokój – ma szansę wspierać Twoje relacje, pomagając Ci w rozwoju, poznawaniu potrzeb własnych oraz innych ludzi. Ten warsztat będzie sposobnością, by w bezpiecznych warunkach odkrywać własne seksualne Ja, czyli to wszystko w Tobie, co czyni Cię istotą seksualną – z tego względu nierozerwalnie połączoną z innymi i światem.

Na zdjęciu: Daniel Bąk z organizatorkami warsztatu: Ewą Tyszkiewicz i Beatą Znamirowską - Soczawa - Kobietami Szczęśliwymi.

KUP BILET!

bilet akademii1

Edukacja:

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014