Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

Kup bilet na Akademię Kobiety Szczęśliwej

Bilet na Akademię Kobiety Szczęśliwej na 4 wykłady:

  • Ewy Woydyłło
  • Wojciecha Eichelbergera
  • Katarzyny Miller
  • Zbigniewa Lwa-Starowicza

w niepowtarzalnej cenie łącznej: 199zł.

Każda osoba, która zakupi Bilet Akademii otrzyma na ostatnim spotkaniu, 24 listopada, Dyplom Akademii z podpisami wszystkich wykładowców.

Zakup bilet

Wpłata na konto nr 68 1140 2004 0000 3802 7616 4731 z dopiskiem Bilet Akademii i nazwiskiem osoby, dla której bilet jest przeznaczony.

Bilety na poszczególne wykłady w cenie 65 zł można kupić w dowolnym momencie wpłacając na konto:
68 1140 2004 0000 3802 7616 4731
z dopiskiem, na jaki wykład zakupiony jest bilet np. Ewa Woydyłło

Zakup Biletu Akademii możliwy tylko do 21 września 2017!

Uwaga

W przypadku zakupu na wykład Katarzyny Miller prosimy o dopisanie miejsca wykładu np. Katarzyna Miller Bielsko-Biała lub Katarzyna Miller Katowice

SZTUKA KOCHANIA SZCZĘŚLIWEJ KOBIETY

Spotkanie z Profesorem Zbigniewem Izdebskim i autorką bestsellera o Michalinie Wisłockiej - Violettą Ozminkowski.

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z seksuologiem i pedagogiem profesorem Zbigniewem Izdebskim oraz autorką bestsellerowych biografii Violettą Ozminkowski.

Nasi goście od wielu lat są przyjaciółmi i współpracują przy różnych projektach. Punktem wyjścia wykładów pod patronatem marki „Kobieta Szczęśliwa” będzie film „Sztuka Kochania”. Para prelegentów opowie o kulisach powstawania filmu, tworzenia scenariusza oraz o samej Michalinie Wisłockiej – profesor Izdebski znał ją osobiście, a Violetta Ozminkowski napisała jej głośną biografię.

Jest to okazja do wykładu na temat zdrowia seksualnego kobiet, codziennych problemów w relacjach partnerskich i jak sobie z nimi radzić. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak układać związki, jak istotny jest czas i doświadczenie życiowe w związkach, a także czy miłość nie stała się obecnie tematem tabu, czy w dzisiejszych czasach nie jest łatwiej rozmawiać o technicznych szczegółach sfery seksualnej niż o uczuciach?

Spotkaniom będzie towarzyszyć pokaz fragmentów filmu „Sztuka Kochania”

Zapraszamy 18 i 19 maja.

18 maja: Katowice, Instytucja Kultury Katowice Miasto Ogrodów, Pl. Sejmu Śląskiego 2 , godz. 18.00

19 maja: Bielsko-Biała, Klub Klimat w Galerii SFERA, ul. Mostowa 5, godz. 17.30

Bilety w cenie: 50 zł (przy zakupie od 4 biletów 42 zł)

można zarezerwować wpłacając na nasze konto (bilety do odbioru według listy wpłat przed wejściem na spotkanie):

Konto:

Kobieta Szczęśliwa, Bielsko-Biała

68 1140 2004 0000 3802 7616 4731

z dopiskiem „Sztuka kochania” Katowice lub Bielsko-Biała

lub poprzez system Ticket Pro.

Informacja telefoniczna: 661 081 888, 506 581 077, 501 748 752

www.kobietaszczesliwa.pl

O wykładowcach:

Prof. dr hab. n. hum. ZBIGNIEW IZDEBSKI

Pedagog, seksuolog,doradca rodzinny,specjalista w zakresie zdrowia publicznego.Kierownik Katedry Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Uniwersytetu Warszawskiego,Kierownik Katedry Seksuologii, Poradnictwa i Resocjalizacji Uniwersytetu Zielonogórskiego. W latach 2005-2012 Dziekan Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu UZ.

Inicjator i organizator Ogólnopolskich Debat o Zdrowiu Seksualnym. Honorowy Członek Niemieckiego Towarzystwa Wychowania Seksualnego (2008). Od 2010 roku jest Współpracownikiem Naukowym Instytutu ds. Badań nad Seksem, Płciowością i Prokreacją im. Kinsey’a w Uniwersytecie Indiana w USA. W latach 2005-2011 Sekretarz Naukowy Polskiej Akademii Medycyny, odznaczony złotym medalem Światowej Akademii Medycyny im. Alberta Schweitzera za humanizację medycyny. Wielokrotnie otrzymał nagrodę Ministra Zdrowia, a w roku 2013 otrzymał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za całokształt dorobku naukowego.Łączy działalność badawczą z pracą z pacjentami. Współpracuje z Kliniką Medycyny Wellnes, Szpital Medicover w Wilanowie i Centrum Medycznym ALDEMED.

Jest autorem licznych polskich i międzynarodowych badań nad seksualnością człowieka. Popularyzuje wiedzę z zakresu zdrowia seksualnego w prasie, radiu i telewizji. Autor licznych publikacji między innymi: "Seksualność Polaków na początku XXI wieku".

W 2016 roku był współautorem następujących publikacji: „Edukacja seksualna w Polskiej szkole”, „Single i singielki. Intymność i seksualność osób żyjących w pojedynkę”, „Psychoseksualne funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością ruchową”.

Wspólnie z Januszem Leonem Wiśniewskim wydał książk "Intymnie. Rozmowy nie tylko o Miłości".

Violetta Ozminkowski

Jest autorką bestsellerowej biografii „Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki”, na motywach której powstał scenariusz do filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. A także między innymi: wywiadu - rzeki z Agnieszką Osiecką, „Lubię farbować wróble” złożonego z wielu rozmów, wywiadu – rzeki z Grzegorzem Miecugowem „Szkiełko i Oko”, współautorką książki o Marku Edelmanie „Doktor i Bóg” oraz tekstów kilku bardzo lirycznych piosenek. Jedną z nich „Siedzę na chmurze” wykonuje Kuba Sienkiewicz.

Zanim zaczęła pisać książki przez dwanaście lat pracowała w Newsweeku, jako dziennikarz, redaktor i szefowa działu „Społeczeństwo i Media”, w Art Center College of Designe w Kalifornii i Gazecie Wyborczej. Prywatnie żona Krzysztofa Daukszewicza.

Ewa Grochulska zaprasza na Ocean Życia

Warsztat: Odrzuć cumy. Steruj swoim życiem :)
Właśnie w tej kolejności.
Co się dzieje kiedy najpierw łapiemy za sterowanie życiem a cumy wciąż trzymają nas w miejscu?
Jeśli znasz sytuację, w której powtarza się po raz drugi czy trzeci ten sam schemat w Twoim życiu...
Jeśli znasz uczucie stojące za słowami "czemu znów mi się to przytrafia"...
Jeśli doświadczasz, że kolejny raz Twoje postanowienie zmiany - nawet drobnej - wisi na włosku...

Czytaj więcej...

MOC KOBIETY - Świadomość Kobiecego Ciała warsztat z Alicją Długołęcką

WŁASNY POTENCJAŁ SEKSUALNY- OSWOJENIE I CZERPANIE Z JEGO ZASOBÓW

Serdecznie zapraszamy 25 listopada 2017 na warsztaty z Alicją Długołęcką, edukatorką seksualną, która od ponad 20 lat zajmuje się promowaniem zdrowia seksualnego, zwłaszcza kobiet. Jest autorką wielu książek i felietonów prasowych oraz bliskim współpracownikiem profesora Starowicza, który będzie naszym gościem dzień wcześniej, 24 listopada. Wraz z profesorem napisała takie książki jak: „Edukacja seksualna”, „Jak się kochać”, „Dojrzewanie, miłość związki. U progu dorosłości”, ukazał się również zbiór jej felietonów prasowych pt. „Seks na wysokich obcasach”.Warsztaty, których tematem będzie szukanie własnej seksualności i odpowiedzi na pytanie, jakie znaczenie ma moja seksualność, moja płeć w moim życiu, odbędą się w siedzibie „Kobiety Szczęśliwej” w Bielsku Białej przy ul. Poddcienie 13, na domofonie proszę wcisnąć "Lucyna". 

ALICJA DŁUGOŁĘCKA ZAPRASZA
Na jednodniowy warsztat, na którym wspólnie wymienimy się przemyśleniami i podoświadczamy tego, co mieści się w obszarze seksualności i zostało roboczo określone potencjałem. Oznacza to, że nie będziemy się koncentrować na tym, co nas blokuje, ogranicza i jest źródłem negatywnych odczuć, ale wręcz przeciwnie, na tym, co nas wzmacnia, buduje i stanowi bazę rozwoju. Praca w grupie kobiecej jest źródłem siły i daje nam możliwość przyjrzenia się sobie samej z innej perspektywy, z dystansem i empatią dla innych. Ważne jest dobre nastawienie, otwartość i zaufanie. Jeśli masz ochotę poświęcić swój czas i uwagę dla samej siebie w przyjaznych warunkach i otworzyć jakiś obszar własnej seksualności- zapraszam. Będziemy pracować w 4 wymiarach: duszy, umysłu, ciała i relacji. W każdym z nich możemy zrobić coś dobrego dla siebie... i uzyskać wgląd, skąd możemy czerpać siłę, a w których warto coś "przepracować". Warsztat może stanowić start do świadomego budowania pozytywnej seksualności, zarówno w zakresie poszerzenia wiedzy jak doświadczenia i przeżycia różnorodności kobiecych potencjałów. Naszym celem będzie wynieść z warsztatu stan otwarcia umysłu, uwrażliwienia, dystansu, nieoczekiwanych rozwiązań... 
Uczestniczki proszę o wygodne i ciepłe ubranie (dodatkowe skarpetki), koc lub karimatę. Mile widziane płyty ze zmysłową, ulubioną muzyką, książki, które pobudziły erotyczną wyobraźnię, gadżety seksualne, które dobrze się kojarzą.

Czas trwania warsztatów: g. 14-20.

Koszt: 220 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Osoby zainteresowane warsztatem prosimy o wpłatę  na podane niżej konto. W tytule przelewu proszę podać :

warsztat A. Długołęcka oraz swoje imię, nazwisko i nr telefonu.

Nr konta:

68 1140 2004 0000 3802 7616 4731

właściciel konta:  Beata Znamirowska-Soczawa, Bielsko-Biała

 

 

https://www.facebook.com/events/1554381718190537/

Serdecznie zapraszamy, prosimy o poinformowanie o warsztatach znajomych.

Beata Znamirowska-Soczawa tel. 661 081 888, 881 488 308

Ewa Tyszkiewicz tel. 501 748 752

Ewa Grochulska zaprasza na wieczory z SATORI


SATORI to gra planszowa przeznaczona dla osób pragnących zrozumieć i wybaczyć sobie i innym przeszłość a dzięki temu dokonać zmiany w swoim życiu. Udział w Grze przyczynia się do pogłębienia zrozumienia przeszłości oraz wewnętrznego rozwoju; pomaga w osiągnięciu zrozumienia samego siebie. Pomaga skutecznie wybaczyć krzywdy, których doznaliśmy w przeszłości. Gra jest oparta na metodzie Tippinga (Radykalne Wybaczanie), ale nie wymaga znajomości tego procesu. Gracze uchwycą jego sens z pomocą Trenera podczas gry. Gra pokazuje, w którym miejscu mamy zablokowaną naszą siłę sprawczą, odsłania negatywne przekonania, których sobie nawet nie uświadamiamy i symbolicznie przeprowadza przez 5 etapów radykalnego wybaczania.

Gra dla maximum 5 osób czas od 17 do zakończenia gry (od 2-5 godzin) cena 90zł (dla dwóch osób przychodzących razem 140zł - 70zł/os)

Trzeba zarezerwować sobie spokojny czas po grze. Najlepiej wrócić do domu na ciepłą kąpiel przy świecy lub zrobić coś innego wyłącznie dla siebie.

Zapisy telefoniczne: 531 888 715, 881 488 308

na grę zapraszamy we wtorki od 18-tej po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.

KUP BILET!

bilet akademii1

Edukacja:

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014