Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

Casting Missis Models zakończony

Ale się działo! Pierwszy casting Missis Models w Polsce za nami. W sobotę, 5 marca, w siedzibie Kobiety Szczęśliwej i Redakcji Lady`s Club w Bielsku-Białej spotkało się kilkanaście pięknych, dojrzałych kobiet, które w pełni akceptują siebie, mają bogate doświadczenia zawodowe, życiowe, zajmują się dziećmi, domami i znajdują czas na rozwijanie przeróżnych, ekscytujących pasji. Spośród nich wybrano trzy finalistki, które pojadą w maju do czeskiego Olomułca, aby rywalizować z Czeszkami i Słowaczkami o tytuł Missis Models 2016 – tytuł najbardziej uroczej kobiety 35 plus.

Pomysł na konkurs zrodził się cztery lata temu w Czechach w głowach Dagmar Levstek, obecnej Dyrektor Missis Models oraz Naďy Kročkovej, menadżera projektu. Po dwóch latach doświadczeń zaprosiły do współpracy Słowaczki. Efektem było zwycięstwo w ubiegłorocznym konkursie reprezentantki Słowacji, która ukończyła 60 lat. W ten sposób organizatorki konkursu chcą pokazać, że piękno kobiety – wewnętrzne, duchowe i cielesne – jest niezależne od wieku, a od samej kobiety, od tego jak postrzega siebie, jak potrafi cieszyć się życiem.

I właśnie takie kobiety wzięły udział w bielskim castingu.

Laureatkami zostały: Ola Grzegorczyk – tancerka, założycielka i trenerka szkoły tańca AllDance w Bielsku – Białej (36 l.), Elwira Jakubiec, inżynier, (l.40) oraz Danuta Stach, właścicielka studia urody Kleopatra w Bielsku-Białej.

W jury oprócz czeskich organizatorek zasiedli dwaj panowie: Robert Kiedrowski, właściciel marki Ani-Rober w Bielsku-Białej oraz Jarosław Kubica, menadżer Naturangi – obie firmy były sponsorami głównych nagród ( zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetyków i masażu tajskiego). Sponsorem jest również Oriflame, który ufundował zestaw kosmetyków. Piątą osobą w jury była przedstawicielka Redakcji LC Jola Ciupa.

Do Olomułca pojadą również w roli obserwatorek dwie inne uczestniczki castingu: Iza Siwek i Małgosia Błahut – obie właśnie ukończyły najpiękniejszy wiek – 40 lat.

Ten konkurs łamie wiele schematów i ogólnie przyjętych norm dla konkursów urodowych. Mamy nadzieję, że któraś z Polek wygra konkurs międzynarodowy i zachęci tym samym inne panie do wspólnej zabawy i festiwalu kobiecości. Dla pań, które chcą jeszcze dołączyć, mamy informację – jest jeszcze jeden casting w Polsce, 19 marca w Mikołowie w Miejskim Domu Kultury. Informacje na : www.missismodels.pl

 

KUP BILET!

bilet akademii1

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014