Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

Teraz mogę wszystko

teraz moge wszystkoMając pięćdziesiąt lat, jesteśmy już wolne od pewnych spraw, wypełniłyśmy swoje role społeczne. Teraz powinnyśmy znaleźć czas dla siebie. Na spełnianie skrywanych marzeń, naukę tego, czego się nie zdążyłyśmy nauczyć. I mamy też najlepszy moment, aby przypomnieć sobie, czym jest udany seks.

Polecamy niekonwencjonalny poradnik
dla kobiet dojrzałych Beaty Znamirowskiej-Soczawy!

 

 

 

Wybierz okładkę w Twoim stylu:

 okladki

Cena

  • Przedpłata na konto - 24zł
    Nr konta: 15 1140 2004 0000 3402 6807 2589
    iRedaktor
  • Za zaliczeniem pocztowym - 29,90zł

Jak zamawiać?

Zamów książkę korzystając z poniższego formularza - w temacie wpisz "Zamówienie", a w treści maila podaj:

  • adres wysyłki książki
  • formę płatnosci (przelew lub zaliczenie pocztowe)
  • numer okładki, który wybrałaś dla siebie (lub nie wpisuj nic, jeśli nie masz swojego faworyta):

{contactus mailto=beata.soczawa#interia.pl}

Biografie (Nie) Zwykłych

Zapraszamy do udziału w tworzeniu nowej serii wydawniczej - Biografie (Nie) Zwykłych.

Życie każdego człowieka jest jak książka. Sami zapisujemy jej karty naszymi marzeniami, działaniami, przyjaźniami, miłością i rodziną, sukcesami i porażkami. Większość wydarzeń pozostaje wyłącznie w pamięci naszej i najbliższych nam osób. Wraz z nami odchodzi wiele szczegółów, zabawnych, ale i trudnych historii. Co tak naprawdę wiemy o swoich dziadkach? A co wiemy o starszych pokoleniach? Jacy byli nasi przodkowie, co myśleli, jakie prawdy mogliby nam biografieprzekazać? Co lubili robić, jeść, na czym polegała ich praca, co robili w wolnym czasie, jakie mieli pasje i jakie uznawali wartości? Wkrótce nasi wnukowie i prawnukowie zadadzą podobne pytania. Być może w anegdotach rodzinnych pozostanie jakieś wydarzenie albo pamięć o tym, że babcia czy dziadek byli kimś wybitnym, odcisnęli trwały ślad w swojej małej społeczności. Pozostawili po sobie wspomnienia, które warto zachować. Ale to będzie tylko anegdota, a my chcemy dać Wam możliwość rzeczywistego opowiedzenia o sobie potomkom – tym, których już macie i tym, którzy przyjdą za jakiś czas – także wtedy, gdy Was już nie będzie.

Seria Biografie (Nie) Zwykłych jest dla każdego, kto chce zachować siebie w pamięci przyszłych pokoleń, kto chce być dla nich żywą postacią, a nie miejscem, fotografią w drzewie genealogicznym. Proponujemy profesjonalne opracowanie Państwa biografii w formie książki ilustrowanej zdjęciami. Każda biografia będzie – tak jak każdy człowiek – inna. Bardzo indywidualna i osobista. I ważna – bo nie jest prawdą, że tylko sławni ludzie mają coś ważnego do przekazania. Znacznie częściej życiowe prawdy lepiej znają ludzie zwykli. To będzie książka o Was – napisana wspólnie z redaktorem. To Wy zdecydujecie o tym, co się w niej znajdzie.

Prócz historii, dokonamy wyboru zdjęć. Do książki też można załączyć nośnik elektroniczny z wybranymi fotografiami lub prywatnymi filmami. W ten sposób zachowamy pamięć nie tylko o naszych myślach, działaniach i marzeniach, ale zostawimy ślady naszego głosu, wyglądu i energetycznego przekazu.

Nakład książki jest uzależniony od grona, dla którego ma być przeznaczona. Proponujemy standardowo od 30 do 100 egzemplarzy z możliwością zwiększenia nakładu.

Państwa biografia napisana i wydana przez nas będzie wyłącznie Państwa własnością, ale jej tzw egzemplarze obowiązkowe trafią do Biblioteki Narodowej i Biblioteki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wszystkie historie (nie)zwykłych będą wydane w tym samym wydawniczym kształcie, tworząc jedyną i niepowtarzalną serię.  

KUP BILET!

bilet akademii1

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014