Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

Czwartkowe Spotkania z Kobietą Szczęśliwą

 

 

Szczęście dla każdej z nas oznacza coś innego. A gdy czujemy się szczęśliwe, wszystko przychodzi łatwiej! Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości!

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt.

"Symbol wizualny jako język pomostowy między Nieświadomym a Świadomym" (Karl Gustaw Jung),

które odbędzie sie 20 stycznia 2022r. o godzinie 17:30.

Naszym gościem będzie Beata Paterska - coach, trenerka personalna, doradczyni życiowa. Od ponad dziesięciu lat współpracuje z Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach, a jej artykuły poświęcone tematyce rozwoju osobistego i duchowego można znaleźć na łamach "Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury" (wcześniejszy "Szaman").

Beata opowie nam o tym jakie wyzwania, dary i błogosławieństwa czekają na nas w 2022r. Będziemy pracowały z: Kartami Wewnętrznego Rozpoznania Chucka Spezzano, które Beata przetłumaczyła na język polski, Kartami Pozytywnej Inspiracji oraz Kartami Opowieści Życia. To prezent od nas, dziewczyn ze Stowarzyszenia Kobieta Szczęśliwa, dla Was na ten Nowy Rok.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej NOWEJ SIEDZIBY przy ulicy Cieszyńskiej 367, pokój 316, II p.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej - sala 311, II p.

 

 

ZA DRZWIAMI MOJEGO GABINETU

ZBIGNIEW LEW STAROWICZ W LISTOPADZIE W BIELSKU-BIAŁEJ

Najbardziej rozpoznawalny seksuolog i terapeuta w Polsce,

prof. Zbigniew Lew-Starowicz,

będzie gościem Akademii Kobiety Szczęśliwej w listopadzie.

Zapraszamy na ekskluzywny wykład: „Za drzwiami mojego gabinetu” w Klubie Klimat w Bielsku-Białej, ul. Mostowa 5, 24 listopada (piątek), start o godzinie 17.00.

Pogłębieniem tematu będzie warsztat z dr Alicją Długołęcką, wieloletnią współpracocwniczką profesora i współautorką kilku jego książek – warsztat pt. „Moc kobiety – świadomość kobiecego ciała” 25 listopada (sobota), godz. 9-14, Klub Klimat - Nowy, Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5.

Bilety w cenie:

  • wykład 65 zł/osobę ( przy zakupie od 4 biletów 50 zł/osobę)

  • warsztat 200 zł/osobę (przy zakupie 4 biletów 180 zł /osobę)

UWAGA: Można zakupić bilet łączony na cztery wykłady w ramach Akademii Kobiety Szczęśliwej ( spotkania z Ewą Woydyłło, Wojciechem Eichelbergerem, Katarzyną Miller i Zbigniewem Lwem-Starowiczem) - BILET AKADEMII za cenę promocyjną 199 zł. Osoby, które wezmą udział we wszystkich wykładach otrzymają specjalny dyplom Akademii Kobiety Szczęśliwej.

Wpłaty na konto:

68 1140 2004 0000 3802 7616 4731

z dopiskiem: Zbigniew Lew - Starowicz / lub Bilet Akademii/ Alicja Długłęcka

 

Informacja telefoniczna:

 

Beata Znamirowska 661 081 888

 

Ewa Tyszkiewicz 501 748 752

 

Ewa Płachciok 506 581 077

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zbigniew Lew - Starowicz:

Najpopularniejszy polski psychiatra, ekspert z zakresu seksuologii i konsultant krajowy w tej dziedzinie oraz psychoterapeuta. Profesor nauk medycznych. Medycynę ukończył na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, jest też absolwentem filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Tytuł doktora z zakresu seksuologii otrzymał w 1981 roku i od tego momentu stał się dla Polaków wyrocznią w sprawach seksu. Obecnie wykłada w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego jako profesor i kierownik Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii. Wielokrotnie powoływany na prezesa polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Jest autorem licznych prac z zakresu psychiatrii, a zwłaszcza seksuologii. Opublikował wiele pozycji popularnonaukowych. Współpracował ze stacją telewizyjną TVN Med, w której był prowadzącym programy na temat seksuologii. Zajął się także działalnością jako biegły sądowy. Swoją karierę i poglądy doskonale opisał w wywiadzie biograficznym pt. „Pan od seksu”. Autor licznych książek, jego pierwsza książka pt. „Eros, natura i kultura” została wydana w 1973 roku. Polecamy cykl jego książek, gdzie szczegółowo wyjaśnia pojęcia dotyczące każdego człowieka: „O Kobiecie”, „O mężczyźnie”, „O miłości”, „O Rozkoszy”, „Ona i On po seksie”. Wraz z synem dr hab. Michałem Lwem Starowiczem prowadzi w Warszawie Centrum Terapii Lew Starowicz.

Temat wykładu listopadowego w Bielsku-Białej nawiązuje do książki opublikowanej przez profesora pod tym samymy tytułem: „Za drzwiami mojego gabinetu”. Profesor w swojej 50 letniej praktyce lekarskiej przyniósł w swoim gabinecie pomoc tysiącom pacjentów różnych stanów, profesji, orientacji i przekonań. Drzwi jego gabinetu przekraczali artyści, politycy, duchowni, przestępcy, prostytutki , dorośli, dzieci i ludzie sędziwi. W książce – i podczas wykładu – poznamy opisy sytuacji, problemów, z jakimi przyszło mierzyć się i pacjentom, i profesorowi. Profesor dopuści słuchaczy do „seksuologicznego” warsztatu omawiając nie tylko historie, ale także szkicowe elementy zastosowanej terapii.

Będzie także okazja do zadania nurtujących pytań.

Z okazji naszego spotkania książka, której nakład już się wyczerpał, zostanie specjalnie dodrukowana i opatrzona nowymi historiami.

„ Kiedy w 1968 roku postanowiłem praocwać jako seksuolog, nie spodziewałem się, jak dalece będzie to pasjonujące i umożliwiająe ponawanie nader zróznicowanych postaw i zachowań seksualnych moich pacjentów. Obecnie, po wielu już latach pracy i doświadczenia zawodowego, nadal spotykam się z zaskakującymi i nietypowymi problemami. Dla naukowca są one bodźcem do badań naukowych, dla terapeuty dążeniem do udzielania skutecznej pomocy, a dla publicysty źródłem interesującego tekstu. Ponieważ w moim przypadku wszystkie te trzy role nakładają się na siebie, nic zatem dziwnego, że dzielę się z Czytelnikami swoimi doświadczeniami zawodowymi” - pisze Profesor we wstępie do książki.

Oto jedna z poruszających historii, o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno:

Historia zz drzwi gabinetu

Strzała Amora

Pan Krzysztof, emerytowany wojskowy, mężczyzna dobrze po siedemdziesiątce, pogodził się przed laty z myślą, że o seksie może mówić wyłącznie w czasie przeszłym. Rozwiódł się w okolicach pięćdziesiątki. To żona odeszła do ich wspólnego przyjaciela. Walczył o nią. Przegrał. Miał dwie córki, już dorosłe oraz troje wnucząt.Po rozwodzie zdarzały mu się przelotne romanse, ale żadnego z nich nie traktował poważnie. Wciąż żywy był w nim żal do żony, który przekładał się na stosunek pana Krzysztofa do kobiet w ogóle.

Pewnego dnia napadła go nawracająca niedyspozycja żołądkowa. Środki aplikowane na własną rękę ani nawet lekarstwa przepisane przez internistę nie pomagały, wobec czego pan Krzysztof postanowił skorzytsać z porady gastroenterologa. Na refundowaną poradę u specjalisty przszłoby mu czekać kilka tygodni, wyszukał więc lekarza, a konkretnie lekarkę, prowadzącą prywatną praktykę. Na wizytę czekał tylko kilka godzin.

Gastroenterolożka, pani Wanda, przyjmowała w niewielkim pokoju, stanowiącym część jej obszernego, prywatnego mieszkania. Była wdową, dobiegała siedemdziesiątki. Niedawno odeszła z pracy w szpitalu. Zachowała tylko prywatną praktykę, a większość czasu poświęcała bawieniu wnuków, którymi obdarzył ją syn.

Później pan Krzysztof opowiadał mi, że w chwili, gdy zobaczył panią Wandę, przeżył stan, jakiego już się całkiem w swoim życiu nie spodziewał. To była strzała Amora! Podobne doznania były jego udziałem ostatnio pół wieku temu! Był zaskoczony tym, co czuł i zaskoczony tym, że jest to tak silne. Miał przecież miłość swojego życia, miłość bolesną i w boleści od lat pielęgnowaną.

A tu właśnie pojawiła się nowa miłość!

Cel wizyty szybko się wyczerpał, pani Wanda przepisała pacjentowi nowe środki i zaleciła zmianę diety.

- Jeśli w ciągu tygodnia dolegliwości nie miną, zapraszam ponownie.

Pan Krzysztof opuszczał mieszkanie lekarki na miękkich nogach. Przez następne dni dostosował się do zaleceń lekarki, niedyspozycja istotnie przeszła. Nie mógł ciągle zapomnieć tego, co poczuł w gabinecie. Umówił się znowu na wizytę. Po przyjściu wyłożył karty na stół. Powiedział, że już mu nic nie dolega, natomiast koniecznie chce zaprosić panią doktor na kolację.

Nie napotkał sprzeciwu.

Do mojego gabinetu przyszli razem. Byli zakochani, wzajemnie pragnęli siebie. Mieli trudności łóżkowe wynikające z długiej przerwy w kontaktach seksualnych. Na szczęście współczesna farmakologia doskonale radzi sobie z większością takich problemów. Robi się badania diagnostyczne, sprawdza poziom hormonów, krążenia. I leczy.

Po miesiącu pani Wanda i pan Krzysztof znowu zjawili się w moim gabinecie. Byli wyraźnie odmłodzeni, promieniowali szczęściem. Rejestratorka szepnęła mi na ucho, że w pierwszym momencie zupełnie nie zorientowała się, że ten przystojny mężczyzna w średnim wieku jest tym samym starym człowiekeim, który miesiąc wcześniej zgłosił się po poradę.

Rzadko trafia się zjawisko równie radosne jak ludzie, którzy na nowo odkrywają, że można cieszyć się seksem. Seks w wieku późnym ma i tę zaletę, że nie trzeba wykradać czasu na zbliżenie. Można pozwolić sobie na długie pieszczoty, nie myśleć o tym, żeby skończyć jak najszybciej, bo rano trzeba zerwać się do pracy.

Klub Kobiet Mówiących na Głos

W każdy czwartek o godzinie 17.30 zapraszamy do naszej siedziby przy ul. 11 Listopada 10 domofon 5 na spotkanie Klubu Kobiet M ówiących na Głoś. Klub w Bielsku-Białej został otwarty 4 kwietnia i jest czwartym Klubem w Polsce.

Podjęłyśmy tę społeczną inicjatywę, zapoczątkowaną przez dziennikarkę radiową, Marzenę Mazur, która dokonałą inauguracyjnego, symbolicznego otwarcia Klubu.
Po Warszawie, gdzie w spotkaniach uczestniczy już ok. 100 kobiet, Wrocławiu i Gdańsku, Bielsko-Biała jest czwartym miastem w Polsce, które przyłączyło się do tej niesamowitej inicjatywy.
Marka "Kobieta Szczęśliwa" patronuje przedsięwzięciu.
Zapraszamy wszystkie chętne kobiety - nie ma ograniczeń wiekowych, zawodowych i jakichkolwiek. Spotykamy, aby wzajemnie pomóc sobie w przełamywaniu strachu przed publicznymi występami, aby uczyć się, jak skutecznie i efektowanie formułować swoje myśli. Co czwartek przygotowujemy przydatne i inspirujące warsztaty, które prowadzą zaproszeni goście albo uczetsniczki Klubu. Można do nas dołączyć w każdym momencie. Prosimy o uprzednie zgłoszenie telefoniczne:
661 081 888.
Nie milcz! Mów, co myślisz! Mów to, co myślisz głośno i ze skutkiem! Przyłącz się do nas! Zapraszamy!

AKADEMIA KOBIETY SZCZĘŚLIWEJ

Marka „Kobieta Szczęśliwa” ma już blisko cztery lata. Udało nam się przeprowadzić kilkanaście ciekawych warsztatów z zakresu psychologii, seksualności i ezoteryki. Założyłyśmy czwarty w Polsce Klub Kobiet Mówiących na Głos. Jesteśmy inicjatorkami i uczestniczkami wielu ważnych wydarzeń dla kobiet. Wraz z firmą Duo Life promujemy zdrowy tryb życia. Jesteśmy czynnymi członkiniami Bielskich Śniadań Biznesowych. Promujemy dwie ważne dla kobiet książki autorstaw Beaty Znamirowskiej-Soczawy: „Teraz mogę wszystko” i „Dlaczego moje dziecko”. Organizujemy spotkania mediacyjne z Ewą Tyszkiewicz. Obie jesteśmy dyplomowanymi trenerkami amerykańskiej akademii z zakresu sex-couchingu dla kobiet. Współpracujemy stale z jedyną w Polsce doradczynią książek – Dorotą Citkowską, która przygotowuje wybrane pozycje książkowe na nasze spotkania.

W kwietniu 2016 roku spełniło się nasze ogromne marzenie – Katarzyna Miller przyjęła nasze zaproszenie do Bielska-Białej i zainspirowała słuchaczki wykładu i warsztatu do kolejnego kroku w samorozwoju.

Potem zaprosiłyśmy kolejnych gości: Zbigniewa Lwa Starowicza, Wojciecha Eichelbergera, Ewę Foley, Alicję Długołęcką, Jacka Walkiewicza.

W naszych spotkaniach wzięło już udział ponad 1500 osób – za co bardzo dziękujemy. Widzimy też Waszą potrzebę samorozwoju i ogromne zainteresowanie mądrymi wykładami i głębokimi warsztatami.

Stąd pomysł na AKADEMIĘ KOBIETY SZCZĘŚLIWEJ.

To właśnie Panie – słuchaczki ( i nieliczni słuchacze) zaproszonych przez nas psychologów – zainspirowały nas do stworzenia nowej jakości spotkań.

Inspirujące wykłady i pogłębiające je warsztaty – to nasza nowa propozycja. Akademia będzie miała dwa cykle: jesienny i wiosenny.

Pierwszy jesienny cykl, rusza 21/22 września spotkaniem z Ewą Woydyłło, potem spotka się z Państwem Wojciech Eichelberger ( 6 i 7 października), Katarzyna Miller ( 9,10 i 11 listopada), a zakończą ten cykl Zbigniew Lew Starowicz (24 listopada) i Alicja Długołęcka (25 listopada).

Osoby, które zechcą skorzystać z całej naszej oferty wykładowej ( udział w 4 wykładach) otrzymają specjalny dyplom Akademii Kobiety Szczęśliwej opatrzony podpisami wszystkich wykładowców.

Dodatkowo przed każdym wykładem przygotowałyśmy 15 minutową przestrzeń, podczas której uczestnicy poznają specjalnie wybrane przez nas osoby związane z Bielskiem robiące niezwykłe rzeczy i wnoszące w nasz świat postrzegania nową jakość.

Zachęcamy do skorzystania z pogłębiających warsztatów. Czas przeznaczony dla siebie, na rozwój własnych emocji i dążenie do zrozumienia siebie w obszarach, które chcemy wypełnić, a brakuje nam odpowiedniego bodźca – jest najważniejszym czasem i krokiem ku samorozwojowi.

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas formuła Akademii spodoba się Wam i spełni Wasze oczekiwania, zaspokoi głód wiedzy.

Jeśli tak – będziemy ją kontynuować wiosną 2018.

Już dziś możemy zdradzić, że przygotowałyśmy niespodziankę na początek 2018 roku. To zazwyczaj czas, gdy coś postanawiamy, coś chcemy zmienić, rozpocząć albo zakończyć. Żeby nie zakończyło się tylko na planach i nie zabrakło nam konsekwencji – proponujemy mocne, psychologiczne uderzenie wykładem Jacka Santorskiego.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

WYKŁADOWCA TERMIN i GODZINA TYTUŁ SPOTKANIA MIEJSCE WYKŁADU

Dr Ewa Woydyłło

wykład

22 września 2017

godz. 17-19

Czy szczęścia można się nauczyć? Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5

Dr Ewa Woydyłło

warsztat

23 września 2017

godz. 9-15

Jak się kłócić, aby żyć w zgodzie? Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5

Wojciech Eichelberger

wykład

6 października 2017

godz. 17-19

Mindfulness –zacznij żyć uważnie TU i TERAZ
Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5
Wojciech Eichelberger warsztat

7 października 2017

godz. 9-14

Mindfulness – trening uważności
Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5

Katarzyna Miller

wykład

9 listopada 2017

godz. 17-19

Nie bój się życia oraz Instrukcja obsługi FACETA – w nawiązaniu do najnowszej książki Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5

Katarzyna Miller

wykład

10 listopada 2017

godz. 17-19

Nie bój się życia oraz Instrukcja obsługi FACETA – w nawiązaniu do najnowszej książki Katowice, Kino Kosmos, Katowice, ul. Sokolska 66

Katarzyna Miller

warsztat

11 listopada 2017

godz. 9-15

Zrób to kochanie – zmieniamy ograniczenia we własnej głowie

 

Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz

wykład

 

24 listopada 2017, godz. 17-19

 

Za drzwiami mojego gabinetu

 

Bielsko-Biała, Klub Klimat, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5

Dr Alicja Długołęcka warsztat 25 listopada 2017, godz. 9-15 Moc Kobiety – świadomość kobiecego ciała Kobieta Szczęśliwa, Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10/5

 

 

CENNIK

 

 

BILET AKADEMII – dotyczy zakupu imiennego biletu na wszystkie 4 wykłady z dyplomem –

cena specjalna

Bilet na dowolny wykład

Bilet na warsztat

 

Ewy

Woydyłło

 

Bilet na warsztat

 

Katarzyny

Miller

 

Bilet na warsztat

 

Wojciecha Eichelbergera

 

Bilet na warsztat

 

Alicja

Długołęcka

199,00 zł

65,00 zł/osoba

 

przy zakupie min. 4 biletów 50zł/osobę

250 zł/ osoba

 

przy zakupie min. 4 biletów 220zł/osobę

280 zł/ osoba

 

przy zakupie min. 4 biletów 250zł/osobę

350 zł/ osoba

 

przy zakupie min. 4 biletów 320zł/osobę

200 zł/osoba

 

przy zakupie min. 4 biletów 180zł/osobę

ROZWAŻ ZAKUP BILETU AKADEMII – skorzystasz z wszystkich wykładów w atrakcyjnej cenie i otrzymasz Dyplom Akademii Kobiety Szczęśliwej!

Informacja telefoniczna:

 

Beata Znamirowska 661 081 888

 

Ewa Tyszkiewicz 501 748 752

 

Ewa Płachciok 506 581 077

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ewa Foley, Katarzyna Miller i Jacek Walkiewicz

Informujemy, że chcąc polepszyć dostępność do zakupu biletów i udogodnić ich zakup wprowadziłyśmy bilety do sprzedazy w sieci Ticket Pro oraz we wszystkich miejscach, gdzie odbędą się wykłady i warsztaty - mozna tam zakupić bilety osobiście lub przez internet.

Zapraszamy do rezerwowania miejsc. Rozowjowa Wiosna z Kobietą Szczęśliwą startuje już 9 marca!

Czekamy na Was aż na pięciu wydarzeniach!

Szczegóły pod poniższymi linkami i wiadomościach na Facebooku.

http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/2069622-kobieta-szczesliwa-bilety.html

http://www.filmowa.net/content/1780.html?view=event&place=2...
https://www.ticketportal.pl/Event/Ewa_Foley
http://www.ck.art.pl/events/events/view/id/1801

KUP BILET!

bilet akademii1

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014