Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

ZAPROŚCIE NAS DO SIEBIE!

Rewelacyjna propozycja ożywienia okazjonalnych spotkań: wieczorów panieńskich, urodzin, kobiecych pogaduszek!

– Co to jest We-Vibe i Kulki Gejszy?

– Jakie niezbędniki erotyczne są najmodniejsze i najskuteczniejsze?

– Smakowite, erotyczne dodatki – pudry, smakołyki, lubrykanty i olejki do masażu

– Ekscytujące gry i filmy erotyczne

To wszystko możemy Wam pokazać. Zademonstrować i poradzić co wybrać. Kobiety powinny jak najlepiej poznać swoje ciało, reakcje, zależność między spełnieniem a własnym potencjałem twórczym. Dlatego przygotowałyśmy szereg inspirujących propozycji, z którymi można zapoznać się zapraszając nas na spotkania kobiet: okazjonalne, urodzinowe, jubileuszowe czy wieczory panieńskie. Każde spotkanie w gronie przyjaciółek czy koleżanek z pracy, ma niezapomniane elementy.

 

Tym, co Wam opowiemy i pokażemy – zapewnimy, ze wieczór w „babskim” gronie nabierze nowych wymiarów i pogłębi Waszą wiedzę o Was samych.

Kobiece ciało reaguje pozytywnie lub negatywnie w zależności od tego, co kobieta słyszy pod swoim adresem. Kobieta dosłownie nie potrafi przyjąć żadnych pieszczot, jeśli partner okazał jej brak szacunku albo nie potrafił przedtem ułagodzić werbalnie jej wewnętrznej Bogini, co mogłoby wytworzyć grunt do wydzielania oksytocyny i wazopresyny oraz przygotować układ przywspółczulny do jego cudownych działań. Mężczyzna chcąc zadowolić partnerkę nie tylko musi być dobry i romantyczny w łóżku, musi zrozumieć jak działa jej AUN (autonomiczny układ nerwowy kobiety), zapewnić jej stale bezpieczeństwo, poczucie szacunku i zadbać o jej potrzeby życiowe – to tylko jeden z tematów, które poruszamy na naszych spotkaniach. Zaintrygował Was? Zainteresował? Zaproście nas - założycielki „Kobiety Szczęśliwej” - a dowiecie się więcej.

Ewa Tyszkiewicz

Beata Znamirowska

powered by Nataltec 2014