Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

WIELKI MUR WAGIN

Jamie McCartney , brytyjski artysta - rzeźbiarz, malarz i scenograf- znany jest z kontrowersyjnych i często szokujących projektów dotyczących ludzkiego ciała.

Pięć lat swojej pracy poświęcił na wykonanie odlewów gipsowych 400 warg sromowych kobiet między 18. a 76. rokiem życia.

Jak sam twierdzi: „Wargi sromowe są tak różne, jak różne są twarze. Ukazanie różnorodności kształtów kobiecej intymności jest nieskończenie fascynujące, inspirujące i pocieszające. Dla wielu pań ich genitalia są bardziej źródłem wstydu niż dumy i to właśnie powinno zostać zmienione poprzez pokazanie, że każda jest inna i każda jest normalna".

Swoją niekonwencjonalną misję artysta rozpoczął latem 2008 roku. Pierwszy panel składał się z 40 odlewów, jednak rzeźbiarz doszedł do wniosku, że jego dzieło - aby miało właściwy oddźwięk - musi być o wiele większe. Wielki Mur Wagin ostatecznie ma dziewięć metrów długości i składa się z dziesięciu paneli. Na każdym z nich widnieje czterdzieści odlewów warg sromowych różnych kobiet. Modelkami McCartneya były matki i córki, identyczne bliźniaczki, kobiety przed i po urodzeniu dziecka. Artysta chciał ukazać tyle różnych form waginalnych, ile tylko było możliwe. Tę niecodzienną wystawę można obejrzeć w Brighton.

Źródło: Joe Monster.org

link do pobrania zdjecia

http://joemonster.org/art/17054

ZAPROŚCIE NAS DO SIEBIE!

Rewelacyjna propozycja ożywienia okazjonalnych spotkań: wieczorów panieńskich, urodzin, kobiecych pogaduszek!

– Co to jest We-Vibe i Kulki Gejszy?

– Jakie niezbędniki erotyczne są najmodniejsze i najskuteczniejsze?

– Smakowite, erotyczne dodatki – pudry, smakołyki, lubrykanty i olejki do masażu

– Ekscytujące gry i filmy erotyczne

To wszystko możemy Wam pokazać. Zademonstrować i poradzić co wybrać. Kobiety powinny jak najlepiej poznać swoje ciało, reakcje, zależność między spełnieniem a własnym potencjałem twórczym. Dlatego przygotowałyśmy szereg inspirujących propozycji, z którymi można zapoznać się zapraszając nas na spotkania kobiet: okazjonalne, urodzinowe, jubileuszowe czy wieczory panieńskie. Każde spotkanie w gronie przyjaciółek czy koleżanek z pracy, ma niezapomniane elementy.

Czytaj więcej...

Artykuły erotyczne

Luna beads pers2 kulki gejszy
LUNAbeads Noir product  
LUNAbeads Noir contents  

Wieczory panieńskie

Rewelacyjna propozycja ożywienia okazjonalnych spotkań: wieczorów panieńskich, urodzin, kobiecych pogaduszek!

Zaproście nas do siebie!

  • Co to jest We-Vibe i Kulki Gejszy?
  • Jakie niezbędniki erotyczne są najmodniejsze i najskuteczniejsze?
  • Smakowite, erotyczne dodatki – pudry, smakołyki, lubrykanty i olejki do masażu
  • Ekscytujące gry i filmy erotyczne

To wszystko możemy Wam pokazać. Zademonstrować i poradzić co wybrać.

Kobiety powinny jak najlepiej poznać swoje ciało, reakcje, zależność między spełnieniem a własnym potencjałem twórczym. Dlatego przygotowałyśmy szereg inspirujących propozycji, z którymi można zapoznać się zapraszając nas na spotkania kobiet: okazjonalne, urodzinowe, jubileuszowe czy wieczory panieńskie. Każde spotkanie w gronie przyjaciółek czy koleżanek z pracy, ma niezapomniane elementy. Tym, co Wam opowiemy i pokażemy – zapewnimy, ze wieczór w „babskim” gronie nabierze nowych wymiarów i pogłębi Waszą wiedzę o Was samych.

Kobiece ciało reaguje pozytywnie lub negatywnie w zależności od tego, co kobieta słyszy pod swoim adresem. Kobieta dosłownie nie potrafi przyjąć żadnych pieszczot, jeśli partner okazał jej brak szacunku albo nie potrafił przedtem ułagodzić werbalnie jej wewnętrznej Bogini, co mogłoby wytworzyć grunt do wydzielania oksytocyny i wazopresyny oraz przygotować układ przywspółczulny do jego cudownych działań. Mężczyzna chcąc zadowolić partnerkę nie tylko musi być dobry i romantyczny w łóżku, musi zrozumieć jak działa jej AUN (autonomiczny układ nerwowy kobiety), zapewnić jej stale bezpieczeństwo, poczucie szacunku i zadbać o jej potrzeby życiowe – to tylko jeden z tematów, które poruszamy na naszych spotkaniach. Zaintrygował Was? Zainteresował?

Zaproście nas - założycielki „Kobiety Szczęśliwej” - a dowiecie się więcej.

Ewa Tyszkiewicz
Beata Znamirowska  

Pikantna sesja fotograficzna

Polecamy profesjonalne sesje fotograficzne w zaciszu "Kobiety Szczęśliwej":

akt4

akt3

akt2

Więcej artykułów…

  1. Erotyka

powered by Nataltec 2014