Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 10,
redakcja: domofon nr 5,
fitness: domofon nr 9
tel. 881 488 308, 506 581 077, 501 748 752


Klub Kobiet Mówiących na Głos: czwartki 17.30

Biografie (Nie) Zwykłych

Zapraszamy do udziału w tworzeniu nowej serii wydawniczej - Biografie (Nie) Zwykłych.

Życie każdego człowieka jest jak książka. Sami zapisujemy jej karty naszymi marzeniami, działaniami, przyjaźniami, miłością i rodziną, sukcesami i porażkami. Większość wydarzeń pozostaje wyłącznie w pamięci naszej i najbliższych nam osób. Wraz z nami odchodzi wiele szczegółów, zabawnych, ale i trudnych historii. Co tak naprawdę wiemy o swoich dziadkach? A co wiemy o starszych pokoleniach? Jacy byli nasi przodkowie, co myśleli, jakie prawdy mogliby nam biografieprzekazać? Co lubili robić, jeść, na czym polegała ich praca, co robili w wolnym czasie, jakie mieli pasje i jakie uznawali wartości? Wkrótce nasi wnukowie i prawnukowie zadadzą podobne pytania. Być może w anegdotach rodzinnych pozostanie jakieś wydarzenie albo pamięć o tym, że babcia czy dziadek byli kimś wybitnym, odcisnęli trwały ślad w swojej małej społeczności. Pozostawili po sobie wspomnienia, które warto zachować. Ale to będzie tylko anegdota, a my chcemy dać Wam możliwość rzeczywistego opowiedzenia o sobie potomkom – tym, których już macie i tym, którzy przyjdą za jakiś czas – także wtedy, gdy Was już nie będzie.

Seria Biografie (Nie) Zwykłych jest dla każdego, kto chce zachować siebie w pamięci przyszłych pokoleń, kto chce być dla nich żywą postacią, a nie miejscem, fotografią w drzewie genealogicznym. Proponujemy profesjonalne opracowanie Państwa biografii w formie książki ilustrowanej zdjęciami. Każda biografia będzie – tak jak każdy człowiek – inna. Bardzo indywidualna i osobista. I ważna – bo nie jest prawdą, że tylko sławni ludzie mają coś ważnego do przekazania. Znacznie częściej życiowe prawdy lepiej znają ludzie zwykli. To będzie książka o Was – napisana wspólnie z redaktorem. To Wy zdecydujecie o tym, co się w niej znajdzie.

Prócz historii, dokonamy wyboru zdjęć. Do książki też można załączyć nośnik elektroniczny z wybranymi fotografiami lub prywatnymi filmami. W ten sposób zachowamy pamięć nie tylko o naszych myślach, działaniach i marzeniach, ale zostawimy ślady naszego głosu, wyglądu i energetycznego przekazu.

Nakład książki jest uzależniony od grona, dla którego ma być przeznaczona. Proponujemy standardowo od 30 do 100 egzemplarzy z możliwością zwiększenia nakładu.

Państwa biografia napisana i wydana przez nas będzie wyłącznie Państwa własnością, ale jej tzw egzemplarze obowiązkowe trafią do Biblioteki Narodowej i Biblioteki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wszystkie historie (nie)zwykłych będą wydane w tym samym wydawniczym kształcie, tworząc jedyną i niepowtarzalną serię.  

KUP BILET!

bilet akademii1

zamowieniewizytawarsztaty

powered by Nataltec 2014